Prestige Info Tables: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
| Line 87: | Line 87: | ||
|- | |- | ||
|aid||No Change||95%|| | |aid||No Change||95%|| | ||
|} | |||
{| class="wikitable" style="display: inline-table; margin-right: 20px; | |||
!colspan=4 | Cleric-Mage | |||
|- | |||
!colspan=1 | Skill/Spell | |||
!colspan=1 | Status | |||
!colspan=1 | Adept % | |||
!colspan=1 | Delta | |||
|- | |||
|black fist||New||76|| | |||
|- | |||
|caustic fount||New||76|| | |||
|- | |||
|ice blast||New||76|| | |||
|- | |||
|invis||New||76|| | |||
|- | |||
|slink||New||76|| | |||
|- | |||
|track||New||68|| | |||
|- | |||
|berserk style||Upgrade||45||(+25) | |||
|- | |||
|continual light||No Change||95|| | |||
|- | |||
|create spring||No Change||95|| | |||
|- | |||
|fireshield||No Change||95|| | |||
|- | |||
|float||No Change||95|| | |||
|- | |||
|fly||No Change||95|| | |||
|- | |||
|second attack||No Change||95|| | |||
|- | |||
|third attack||No Change||95|| | |||
|} | |} | ||
Revision as of 03:01, 21 December 2025
Cleric-Multiclass
| Cleric-Thief | |||
|---|---|---|---|
| Skill/Spell | Status | Adept % | Delta |
| backstab | New | 76% | |
| circle | New | 76% | |
| disarm | New | 72% | |
| dual wield | New | 68% | |
| gouge | New | 76% | |
| grip | New | 28% | |
| hide | New | 68% | |
| scan | New | 72% | |
| sneak | New | 76% | |
| track | New | 68% | |
| berserk style | Upgrade | 45% | (+25) |
| dodge | Upgrade | 95% | (+45) |
| second attack | Upgrade | 90% | (+40) |
| third attack | Upgrade | 70% | (+30) |
| aid | No Change | 95% | |
| Cleric-Warrior | |||
|---|---|---|---|
| Skill/Spell | Status | Adept % | Delta |
| blitz | New | 64% | |
| disarm | New | 68% | |
| doorbash | New | 68% | |
| dual wield | New | 68% | |
| grip | New | 72% | |
| kick | New | 68% | |
| lunge | New | 72% | |
| parry | New | 68% | |
| punt | New | 76% | |
| scan | New | 48% | |
| shoulder | New | 72% | |
| smash | New | 76% | |
| stun | New | 68% | |
| track | New | 68% | |
| berserk style | Upgrade | 95% | (+75) |
| dodge | Upgrade | 70% | (+20) |
| rescue | Upgrade | 80% | (+60) |
| second attack | Upgrade | 95% | (+45) |
| third attack | Upgrade | 95% | (+55) |
| aid | No Change | 95% | |
| Cleric-Mage | |||
|---|---|---|---|
| Skill/Spell | Status | Adept % | Delta |
| black fist | New | 76 | |
| caustic fount | New | 76 | |
| ice blast | New | 76 | |
| invis | New | 76 | |
| slink | New | 76 | |
| track | New | 68 | |
| berserk style | Upgrade | 45 | (+25) |
| continual light | No Change | 95 | |
| create spring | No Change | 95 | |
| fireshield | No Change | 95 | |
| float | No Change | 95 | |
| fly | No Change | 95 | |
| second attack | No Change | 95 | |
| third attack | No Change | 95 | |